Zaangażowanie społeczne

W zakresie zrównoważonego rozwoju nasze zaangażowanie zauważyć można w wielu strefach życia społecznego. TEEKANNE Polska przywiązuje dużą wagę do takich wartości, jak „odpowiedzialność osobista“, „chęć bycia najlepszym” oraz „partnerska współpraca”. Wierzymy w ogromny potencjał naszych pracowników i wspieramy każda osobę, aby mogła odkryć i rozwijać swoje mocne strony. Wspólnym celem naszego zespołu jest nieustanne dążenie do osiągania coraz lepszych wyników, najwyższej jakości i optymalnej wydajności. Firma TEEKANNE Polska nie jest obojętna na potrzeby ludzi, także tych doświadczonych przez los. Z tego względu staramy się wspierać rozmaite akcje pomocowe, organizowane zarówno lokalnie, jak i na szczeblu krajowym – „Bieg Pszczyński”, „Dzień Dziecka i Dzień Rodziny w Koninie”, „Piknik Integracyjny w Krakowie”, „Krakowskie Dni Zdrowia” oraz wiele innych.

W tym trudnym czasie z wielkim zapałem angażujemy się we wsparcie rodzin w sytuacjach kryzysowych jakimi są uchodźcy z Ukrainy.

Nasza pomoc dociera też do hospicjów i fundacji zlokalizowanych w całej Polsce. Naszym kolejnym polem działania jest sport, co wyrażamy poprzez fundowanie nagród w zawodach rozgrywanych w różnych formach i dyscyplinach, jak przykładowo: „Mistrzostwa Krakowa w Scrabble” czy „Memoriał szachowy” jak również „Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza”.

Jesteśmy dumni, że możemy być z Wami!

Czytaj więcej

Zrównoważone pakowanie

Niewielkie czyny - duży efekt