Dobre samopoczucie smakuje

Lepszy świat dla tego i kolejnych pokoleń:
„Każdego dnia o łyczek lepszy”.

W TEEKANNE już od samego początku długiej historii naszego przedsiębiorstwa uznajemy zrównoważony rozwój za najważniejszą podstawę naszego gospodarowania i pracy.

Dlatego zrównoważony rozwój nie stanowi dla nas bieżącego trendu. Co więcej, od zawsze pielęgnujemy holistyczną perspektywę i opierający się na szacunku stosunek do środowiska. Ochrona naszych konsumentów rzeczywiście leży nam na sercu – ponieważ w przypadku naszych herbat komponujemy, tworzymy i sprzedajemy pełnowartościowe produkty naturalne.

Jesteśmy przekonani, że ludzie są w stanie żyć i pracować w warunkach równowagi i harmonii, gdy nasze środowisko jest nienaruszone i możemy czerpać z niego siłę i energię. Dlatego nieodzownym priorytetem jest pielęgnowanie zdrowych relacji z naszą ziemią, wszystkimi i istotami żywymi i innymi ludźmi. Oznacza to jednak także zapewnienie dobra i dobrego samopoczucia dla samego siebie.

W TEEKANNE wierzymy w działanie herbaty. Wierzymy, że dzięki niej jesteśmy bardziej czujni, spokojni i wyważeni. I jesteśmy także mocno przekonani, że dzięki herbacie świat może stać się lepszym miejscem.

Zrównoważony styl życia