WSZYSTKO O FIRMIE TEEKANNE

FILOZOFIA I WARTOŚCI

Wierzymy w niezwykłe działanie herbaty, ponieważ stanowi dla nas sposób wyrażenia sensu życia.

Herbata jest zdrową przyjemnością, tak było zawsze.

Firma TEEKANNE przygotowuję herbatę o najwyższej jakości. Trwa to już bardzo długo, dokładnie mówiąc od 1882 roku.

Jednak dzisiaj, w świecie w którym panuję pośpiech wydaje się nam, że codzienny wkład firmy TEEKANNE jest ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Działanie, które chcemy odkryć za pomocą herbaty, ma o wiele większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Umożliwiamy ludziom w przyjemny sposób prowadzić zdrowy tryb życia, ponieważ dobre samopoczucie smakuje.

Nasze wartości

Ciągle poświęcamy czas, aby pomyśleć i wspólnie zastanowić się kim i jacy chcemy być. W miejscu, w którym stawiamy do dyspozycji każdy dzień naszego życia, aby osiągnąć jakiś wpływ i coś zmienić, wierzymy, że możemy wspólnie stworzyć takie miejsce. W tym celu tworzymy możliwości, angażujemy się jako pracownicy ze wszystkimi naszymi pomysłami do całkowitego odkrycia naszego różnorodnego potencjału.

Ponieważ: firma TEEKANNE przygotowuje herbatę. A my tworzymy firmę TEEKANNE.

Nasze wypracowane wspólnie wartości przedsiębiorstwa służą nam przy tym jako drogowskaz dla codziennego działania.

Dążenie do doskonałości

Codziennie dążymy do tego, aby świadczyć jak najlepsze usługi i ciągle się doskonalić. W centrum naszej uwagi zawsze znajduje się konsument. Skierowane na osiągnięcie celu, innowacyjne i proaktywne działanie stanowi podstawę naszego sukcesu.

Odpowiedzialność za siebie

Pracownicy firmy TEEKANNE odznaczają się samodzielnym i odpowiedzialnym myśleniem oraz działaniem. W zasadzie to stanowi podstawę sukcesu naszego przedsiębiorstwa.

Współpraca na zasadzie partnerstwa

W firmie TEEKANNE tworzymy zespół. Zarówno podczas działania z wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi partnerami, odznaczamy się silnym nastawieniem na klienta. Nasze działania są nacechowane otwartością, szacunkiem i niezawodnością.

Firma TEEKANNE przygotowuje herbatę od 1882 roku i stawia przy tym na optymalną jakość. Zespół TEEKANNE ciągle dąży do uzyskania jak najlepszych rezultatów i jednocześnie potrafi sprostać ekonomicznym, ekologicznym i społecznym wymaganiom.

Odpowiedzialność społeczna

Naszą działalność prowadzimy z uwzględnieniem zasad równoważonego rozwoju. Gospodarka, środowisko i społeczeństwo są uwzględniane w równym stopniu.

Świadomość marki

Jesteśmy świadomi ogromnego znaczenia i wartości marki TEEKANNE, identyfikujemy się z nią, pielęgnujemy codziennie jej wartości i przyczyniamy się do wzmacniania i dalszego rozwoju jej znaczenia.

TEEKANNE

Zrównoważony rozwój

Dowiedz się więcej