Warunki korzystania

TEEKANNE jest grupą obejmującą następujące przedsiębiorstwa:

TEEKANNE GmbH, Düsseldorf; Pompadour Tee-Handelsgesellschaft mbH, Düsseldorf; Teehaus GmbH, Radebeul; Beckerwerk Fulda GmbH, Fulda; TEEKANNE Ges. mbH, Salzburg i Pompadour Té S.r.l./GmbH, Bolzano. Poniżej używane jest tylko pojęcie "TEEKANNE" lub "Grupa TEEKANNE", oznaczające wszystkie wymienione wyżej spółki.

Treści zawarte na stronach internetowych Grupy TEEKANNE są chronione prawem autorskim. TEEKANNE wyraża zgodę na oglądanie i ściąganie wszystkich zawartych na jej stronach internetowych treści wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. W przypadku powielania tych treści należy jednoznacznie zwrócić uwagę na prawa autorskie i prawa własności TEEKANNE. Te treści nie mogą być zmieniane i bez pisemnego zezwolenia TEEKANNE wykorzystywane na innych stronach internetowych lub komputerach tworzących sieć. Treści te nie mogą być powielane, prezentowane, rozpowszechniane lub wykorzystywane w inny sposób w celach publicznych lub komercyjnych. Naruszenie tych postanowień zobowiązuje do natychmiastowego zniszczenia wszystkich wydrukowanych lub ściągniętych treści. Zastrzega się dochodzenie dalej posuniętych roszczeń odszkodowawczych.

Download

Download programów odbywa się na własne ryzyko. TEEKANNE nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z instalacji lub wykorzystywania oprogramowania w ramach ściągania, o ile jest to dopuszczalne ustawowo. Mimo aktualnych kontroli antywirusowych wyklucza się w ramach regulacji ustawowych odpowiedzialność za szkody i negatywne wpływy spowodowane przez wirusy komputerowe.

Gwarancja

Informacje na naszych stronach internetowych są przygotowywane z największą starannością. Jednak TEEKANNE nie przejmuje gwarancji za ich kompletność lub przydatność dla określonych zastosowań. Wykorzystywanie treści udostępnionych na tych stronach internetowych odbywa się na wyłączne ryzyko użytkownika.

 

Prawa do znaków towarowych

Osobom trzecim zabrania się wykorzystywania i użytkowania wszystkich znaków towarowych, logotypów i oznakowań.

 

Kontakt

W sprawie wszelkich pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod następującym adresem:

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstr. 120
5020 Salzburg
Tel.: +43 (0)662 43 55 01
Fax: +43 (0)662 43 55 01-49
e-mail: office@teekanne.at

Niniejsze warunki użytkowania będą utrzymywane przez TEEKANNE w stanie aktualnym. O ewentualnych zmianach będziemy informować.

Stan wersji na dzień: 03.02.2002 r.

Bożonarodzeniowe ciasteczka o smaku wanilii i herbaty Rooibos

Spójrz na przepis

Słodka, Słodsza, Rosé Latte

Nasza ulubiona herbata w roku 2017 jest różowa!

Spójrz na przepis

TEEKANNE na Facebooku

Odwiedź naszą stronę na Facebooku, gdzie odkryjesz interesujący świat herbaty ...

Odkryj TEEKANNE na Facebooku.
  • Warunki korzystania