Teekanne White Tea

Teekanne-White-Tea

Biała herbata nie jest tak popularna w Polsce jak czarna, ale warto się jej przyjrzeć z kilku względów. Dzięki coraz większej dostępności możemy kupić ją w wielu różnych wariantach. Jej smak jest bardzo delikatny, dlatego powinniśmy ostrożnie dobierać do niej potrawy. Przede wszystkim Teekanne White Tea nie nadaje się jako napój obiadowy – w wyniku napływu wielu dość intensywnych doznań smakowych możemy mieć trudności z wyczuciem jej na podniebieniu. Idealnie za to pasuje do lekkich sałatek i deserów.

Czytaj więcej →

Herbata dla zdrowia

Teekanne-herbata-dla-zdrowia

 W dzisiejszych czasach dbanie o zdrowie jest podstawową czynnością dla wielu osób. Bez względu na pogodę, wydarzenia medialne i polityczne czy pracę, biegają, chodzą na siłownię i zdrowo się odżywiają. Najtrudniej jest zacząć, dlatego warto robić to małymi kroczkami. Jednym z dobrych sposobów dbania o siebie jest picie herbaty dla zdrowia. W tym tekście nie opiszemy jej konkretnego wpływu na organizm, ponieważ każdy jest inny i trudno jednoznacznie stwierdzić, na co dana herbata pomoże. Skupimy się zatem na dwóch aspektach.

Czytaj więcej →

Teekanne Black Tea Collection

Teekanne-Black-Tea-Collection

Czarna herbata jest wciąż najchętniej wybierana wśród Polaków. Mimo, że coraz częściej w polskich domach można spotkać odmiany zielone lub czerwone, dla wielu z nas aromatu czarnej, klasycznej herbaty nie da się zamienić niczym innym. Właśnie dlatego, Teekanne proponuje zestaw wysokogatunkowych, czarnych herbat, które uwodzą wspaniałym, głębokim aromatem oraz pełnym smakiem!

Czytaj więcej →

Herbata po hiszpańsku

 

teekanne-herbata-po-hiszpansku

Jeżeli podczas wiosennych przyjęć pragniecie poczęstować swoich gości czymś wyjątkowym, a jednocześnie nie macie zbyt wiele czasu na przygotowanie wykwintnych drinków, spróbujcie herbaty po hiszpańsku! Świetnie się prezentuje i można przygotować ją zarówno w wersji z alkoholem jak i w wersji virgin ;)

Czytaj więcej →

Teekanne Sencha Royal i Bubble Tea

Teekanne-Sencha-Royal

Lubicie zieloną herbatę? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, przywitajcie wiosnę z filiżanką Teekanne Sencha Royal! Ta wysokogatunkowa herbata została wzbogacona o aromat owoców egzotycznych, które przywodzą na myśl dalekie i ciepłe kraje. Ponieważ aura za oknem sprzyja wiosennym inspiracjom, przygotowaliśmy dla Was przepis na Bubble Tea na bazie Sencha Royal.

Czytaj więcej →