Planinski Raj Teekanne

Teekanne-Planinski-Raj

Każdy z nas przywykł do śniadania którego nierozerwalnym napojem jest kawa bądź czarna herbata. Jednakże w tej roli równie skutecznie sprawdzają się herbaty ziołowe, które wzbogacone o herbaciane dodatki w postaci soku z cytryny czy też soku malinowego mogą podbić serce niejednej osoby. Tradycyjna ziołowa herbata to nie tylko mięta czy melisa, ale także połączenie różnorodnych ziół, które uwodzą nasze podniebienia. Zatem warto przybliżyć sylwetkę członka rodziny Teekanne, powitajmy herbatę Planinski Raj!

Czytaj więcej →

Herbata po irlandzku

Teekanne-herbata-po-irlandzku

Zima rozkręca się na całego i nie ustępuje ani na krok. Z utęsknieniem czekamy na zmianę pogody, a za naszym oknem śnieg nadal sypie i sypie, a temperatura nadal na minusie. Na dobrą sprawę nikt nie ma ochoty do kontemplacji z siłami natury. Jednakże nie możemy stale okupować naszych czterech kątów, nieuchronnie przychodzi dzień w którym musimy opuścić gniazdko czyli wyjść do szkoły czy też pracy. Minuty spędzane na mroźnym powietrzu wcale nie poprawiają naszego samopoczucia, ale z termosem rozgrzewającej herbaty podróż do pracy może się stać znacznie przyjemniejsza.

Czytaj więcej →

Kids Tea Teekanne czyli herbata dla dziecka

Teekanne-Kids-Tea

Klan herbat Teekanne stale się powiększa, tym razem pośród członków licznej rodziny możecie znaleźć herbatę dla swoich pociech. Kids Tea Teekanne to aromatyczna mieszanka ziół i owoców, która nie tylko uwodzi smakiem i ciekawym aromatem, ale również wspomaga trawienie oraz dba o odporność organizmu.

Czytaj więcej →

Teekanne Magic Winter Collection

Teekanne-Magic-Winter-Collection

Z jakimi smakami i aromatami kojarzy Ci się zima? Dzięki wyjątkowej kolekcji Teekanne przygotowanej specjalnie na tę porę roku każdy, kto bez herbaty nie wyobraża sobie mroźnych wieczorów z pewnością zostanie usatysfakcjonowany. Na zestaw Teekanne Magic Winter Collection składa się sześć pysznych herbat czarnych, oraz owocowych. Dzięki temu, w zależności od nastroju możesz rozkoszować się innym, wyjątkowym smakiem!

Czytaj więcej →